Nossolar Group

Public·253 members

[gledaj online##] Hrvatska do 19 Grčka do 19 uživo 14 listopada 2023

prije 22 sata — ... Hrvatska U21 Rumunjska U21 uživo prijenos gledati 27 Finska ... Hrvatska Turska uživo prijenos gledati 12 listopada 2023 Na prije 19 sati — ...

Izg. Bod. 1. Grčka 9 6 3 0 21 2. Hrvatska 9 6 1 2 19 3. Izrael 9 4 1 4 13 4. Latvija 9 3 2 4 11 5. Gruzija 9 2 4 3 10 6. Malta 9 0 1 8 1 11. 10. Gruzija Grčka 11. Malta Izrael 11. Hrvatska Latvija ------------------------------------------------------------------------------------ Tijek utakmice: 90' Kraj utakmice. Grčka je pobijedila Hrvatsku 2:0. 87' Izlazi Karagounis, ulazi Makos. 77' GOOOL!!! Gekas je zabio za 2:0 nakon ubačaja iz kornera. Karagounis je centrirao točno na glavu posveo usamljenom Gekasu koji s vrha peterca glavom para mrežu Pletikose. 76' Kalinić je dobio žuti karton. Hrvatska očajnom igrom dovela u pitanje plasman na Euro! 7. lis 2011. — 1. Grčka, 9, 6, 3, 0, 21. 2. Hrvatska, 9, 6, 1, 2, 19. Hrvatska U19 - Grčka U19 UŽIVO 14. 10. 2023 | Nogomet - Rezultati. comPratite Hrvatska U19 - Grčka U19 14. 2023 uživo, live stream, livescore, Hrvatska U19 nedavni rezultati, vijesti, informacije, Hrvatska U19 - Grčka U19 međusobni omjer! Nogomet stranica Rezultata pokriva nogometne rezultate i nogometne vijesti za više od 1000 natjecanja diljem svijeta. Hrvatska U19, Dinamo, Hajduk, HNL, Liga Prvaka, Bundesliga, Premier League, Serie A... Mediteranske igre u Heraklionu započele s dvije pobjede 11. ruj 2023. — Tunis – Hrvatska (ž) u 19,40; Hrvatska – Grčka (m) u 20,05 Prijenosi uživo (148), Prva Muška Liga (550), Prva ženska liga (81), Reprezentacije ... Hrvatski veznjak ostao je ležati na terenu. Nastala je gužva, a na kraju je samo Karagounis dobio žuti karton, čini se, zbog prigovora. 33' Kranjčar na dvadesetak metara od gola Grčke oklijeva, pa nakon pokušaja driblinga gubi loptu. 29' Nakon dodavanja Jelavića, Mandžukić s vrha šesnaesterca puca preko grede. Grčka: treći program gospodarske prilagodbe - Consilium Vijeće guvernera ESM-a 19. kolovoza 2015. odobrilo je memorandum o razumijevanju u kojem se utvrđuju politike reformi za koje se od Grčke očekuje da ih ispuni, ... 48' Prva velika šansa za Grčku. Zaradoukas probija po lijevoj strani, odlično centrira u peterac na Gekasa koji s vrha peterca glavom puca točno u Pletikosu. 47' Opasna situacija u šesnaestercu Hrvatske. Caragounis je povukao loptu s centra, dodao Samarasu koji proigrava potpuno samog Zaradokusa na lijevo krilo, no ovaj loše centrira. 46' Počelo je drugo poluvrijeme. 45' Kraj prvog poluvremena. UŽIVO PAOK – Hajduk, gdje gledati live stream uzvratne 17. kol 2023. — Tri su hrvatska nogometna kluba u europskoj ligi, prvi danas igra • 19:25 PAOK – Hajduk, utakmica uživo (HRT 2) • 19:55 Osijek – Adana ... Grčka - Hrvatska 0:0. 45' Igra se nadoknada od sedam minuta. Prošlo je oko pet minuta. 45' Žuti karton za Zaradoukasa nakon što je srušio Ćorluku. 45' Kastarounis žestoka starta na Modrića, no dobio je samo upozorenje od Webba. 45' Žuti karton za Eduarda nakon što je srušio Karagounisa. Slobodan udarac za Grčku na nekih 40 metara od gola Hrvatske. Nakon ubačaja pred peterac Gekas pogađa Ćorluku u glavu. 43' Prvi ozbiljniji dolazak Grka u šesanesterac Hrvatske završio je udarcem glavom Gekasa s 12-13 metara od gola Hrvatske. Bio je to lak plijen za Pletikosu. 42' Samaras je pokušao iz daljine, ali lopta odlazi daleko preko grede. 39' Tziolis u skoku laktom udara u glavu Ognjena Vukojevića. Ozlijedio se i ne može nastaviti utakmicu. Tekstualni prijenos uživo ostalih utakmica kvalifikacija za Euro 2012. pratite također na našem portalu. 75' Ozlijeđeni Ćorluka izlazi, a ulazi Domagoj Vida. 71' GOOOL!!! Samaras dovodi Grčku u vodstvo. Bio je prvi korner na utakmici za Grčku. Vukojević izbacuje u novi korner. Iz novog ubačaja Strinić prvo čisti s crte, lopta na kraju dolazi do Samarasa koji oštrim udarcem s vrha šesnaesterca pogađa donji desni kut Pletikose. 64' Samaras je zaradio žuti karton zbog udarca laktom u glavu. Nogomet, Europa: Hrvatska U19 rezultati uživo, Nogomet, Europa: Hrvatska U19 rezultati uživo, rezultati, raspored. Oglasi. Oglasi Hrvatska U19 - Grčka U19, 15.11. Armenija U19 - Hrvatska U19, 18.11 ... Katastrofa u Pireju: Hrvatska očajnom igrom dovela u pitanje plasman na Euro! Strijelci za Grčku bili su Samaras u 71. minuti i Gekas u 78. minuti. Ovom je pobjedom Grčka preskočila Hrvatsku na ljestvici skupine F i kolo prije kraja kvalifikacija ima dva boda više od momčadi Slavena Bilića. Grčka u posljednjem kolu gostuje u Gruziji, a Hrvatska u Rijeci dočekuje Latviju. Odigra li Grčka barem neriješeno s Gruzijom, osvojit će prvo mjesto u skupini i izravan plasman na Euro, dok bi u tom slučaju Hrvatska morala u doigravanje. Tim su trijumfom igrači Fernanda Santosa, koji je tako i svoju 15. Portugal Slovačka uživo gledati 13 listopada 2023 prije 20 sati — (NOGOMET>) Grčka do 21 Hrvatska do 21 uživo gledati 13 listo prije 1 Hrvatska U19 uživo gledati 6 rujna Skupina SVETSKO PRVENSTVO Portugal - ...