top of page

Nossolar Group

Public·286 members

[[[ŽIVÝ SPORT<<<]]((((] Norsko Španělsko on-line přenosu 15/10/2023

před 2 dny — Kypr Norsko on-line přenosu 12 října 2023 Sport před 36 minutami — Skotsko – Norsko Kypr – Španělsko Španělsko – Gruzie # Tým Z S B 1. 46 .

Bachar) – Chvasčinskij (62. Morozov). Sestavy:Sommer – Rodríguez, Akanji (82. Zesiger), Elvedi, Widmer – Freuler, Zakaria, Xhaka (C) (66. Rieder) – Steffen (58. Amdouni), Vargas (66. Fassnacht) – Itten (58. Okafor). Náhradníci:Makavčik, Plotnikov – Kaplenko, Chadarkevič, Ševčenko, Švjacov, Stepanov. Náhradníci:J. Frick, Omlin – Cömert, E. Fernandes, M. Lang, D. Schmid, Sow. 11. Chvasčinskij, 26. Jablonskij, 84. Ebong 40. Itten, 48. Xhaka Rozhodčí: Hernández – Naranjo, Sanchez (ESP) Skupina I 25. Dvě branky v závěru vstřelil střídající McTominay, jeho spoluhráč McGinn otevřel skóre ve 21. Skotové vedou neúplnou tabulku skupiny A společně se Španěly. Skupina A Kvalifikace ME Skupina A 25. 3. 2023 15:00 Góly: 21. McGinn87. McTominay90+3. McTominay Sestavy:Gunn – Porteous, Hanley, Tierney – Hickey (79. Patterson), Jack (67. Christie), McGregor, Robertson (C) – McGinn, Armstrong (67. McTominay) – Adams (57. Dykes). Norsko - Španělsko | ONLINE | 15.10.2023 20:45 | Kvalifikace Kvalifikace na ME - Online přenos - Norsko : Španělsko - 15. října 2023 20 Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45. Základní část. Menu. 2023 ... Hovhannisjan, Voskanjan (28. Mkrtčjan, 54. Bajramjan), Harojan (C), Haruťunjan – Tiknizjan, Iwu, Spercjan, Zelarayán (75. Adamjan) – Briasco (76. Bičachčjan), Barseghjan. Sestavy:Günok – Bulut, Kabak, Söyüncü, Demiral (46. S. Özcan) – Kadioglu (74. Elmali), Çalhanoğlu (C), Or. Kökçü (74. Yüksek) – Ünder, Ünal (85. Nayir), Tosun (46. Aktürkoğlu). Náhradníci:Bučněv, Nersesjan – Ghubasarjan, Babajan, Margarjan, Pilojan, Muradjan, Davidjan. Španělsko Skotsko Přímý přenos 12.10.2023 před 7 dny před 3 dny — Gruzínci v utkání vůbec nestíhali, což dokládá celkem 32 španělských střeleckých pokusů, z nichž 13 mířilo na branku. [Online===] Norsko Gruzie ... a 85. minutě, prvních gólů v reprezentaci se dočkal dva dny před 33. narozeninami. Španělé doma zvítězili ve 23. utkání evropské kvalifikace za sebou, což je rekordní série v bojích o Euro. Naposledy před svými fanoušky zaváhali v červnu 2003 při porážce 0:1 s Řeckem. Chorvatsko v prvním poločase ve Splitu dominovalo, ale z mnoha šancí uspěl pouze Kramarič ve 28. minutě. Držitelé bronzu z loňského světového šampionátu nepřidali pojistku ani po změně stran a ve třetí minutě nastavení z poslední velšské akce vyrovnal střídající Broadhead. Náhradníci:Bayındır, Çakır – Çelik, Kahveci, Akaydin, Güler, Özkaçar. 45. Mkrtčjan, 48. Spercjan, 65. Bajramjan, 71. Harojan, 81. Barseghjan 38. Söyüncü, 42. Bulut, 43. Demiral, 90+1. Yüksek Rozhodčí: Sánchez – Cabañero, Prieto (ESP) Počet diváků: 14 125 Skupina D 25. 2023 20:45 28. Kramarić 90+3. Broadhead Sestavy:Livaković – Juranović, Šutalo, Gvardiol, Sosa – Modrić (C) (90+2. L. Majer), Brozović, Kovačić (76. Pašalić) – Kramarić (76. Vlašić), Livaja (53. Musa), Perišić. (FOTBAL##) Bulharsko Litva koukněte se živě 14.10.2023 před 23 hodinami — přenos Francie U21 - Dánsko U21 je online ▷ Gruzie – Norsko Skotsko – Kypr Skotsko – Španělsko 17. Kvůli podezření na koronavirus byly ... Chorvaté jako jediný tým doma v evropské kvalifikaci ještě neprohráli. Po dnešku mají ve 36 duelech bilanci 27 výher a devět remíz. Bělorusko se mohlo ve druhé minutě dostat do vedení, ale Chvaščinskij trefil břevno. Pak se Steffen blýskl čistým hattrickem. Jednatřicetiletý křídelník Lugana stihl tři branky za 25 minut. Steffen se přitom v předchozích 29 reprezentačních zápasech trefil pouze jednou. Natcho), Solomon. Sestavy:Muric – Vojvoda (88. Hadergjonaj), Am. Rrahmani (C), H. Kryeziu, Paqarada – Celina, Drešević (88. Beriša), Muslija (79. Zeneli) – Žegrova (67. Fazliji), Muriqi, Rašica. Náhradníci:Da. Peretz, Gerafi – Gandelman, D. Glazer, Jaber, Jehezkel, Kanichowsky. Náhradníci:Bekaj, Ujkani – Aliti, Bytyqi, Idrizi, Lošaj, Muja, Rrudhani. 41. Vítor, 64. Haziza, 77. Kna'an, 86. Shlomo 43. H. Kryeziu, 84. Drešević Rozhodčí: Collum – Connor, Roome (SCO). Počet diváků: 28 935 4. Steffen17. Steffen29. Steffen63. Xhaka65. Amdouni Sestavy:Kudravec – Malkevič, Poljakov, Volkov, Juzepčuk (33. Bykov) – Grečicho, Seljava (80. Bočerov), Jablonskij (C) (46. Klimovič), Ebong, Kovaljov (46. Španělé začali boj o Euro výhrou nad Norskem, Švýcaři rozstříleli Bělorusko - iDNES. czŠpanělé v Málaze výborně začali a ve 13. minutě otevřel skóre Olmo. Norové, kterým chyběl zraněný kanonýr Haaland, sahali po vyrovnání, ale domácí podržel brankář Arrizabalaga. Favority uklidnil až v závěru střídající Joselu. Útočník Espaňolu se těsně po příchodu z lavičky prosadil v 84. Björkan) – Ödegaard (C), Berg, Aursnes – Berge (74. Solbakken), Sörloth (86. Brynhildsen), Elyounoussi (74. Jö. Larsen). Náhradníci:Raya, R. Sánchez – I. Martínez, Gayá, Porro, Ni. Williams, Zubimendi. Náhradníci:Selvik, J. Karlström II – Daehli, Hanche-Olsen, Thorsby, Gregersen, Thorstvedt. 42. Ödegaard, 51. Sørloth Rozhodčí: Bastien – Zakrani, Berthomieu (FRA) Počet diváků: 29 214 Skupina D Skupina D 25. 2023 18:00 10. Kabak (vla. ) 35. Or. Kökçü64. Aktürkoğlu Sestavy:Beglarjan – K. Sestavy:Demetriou – Kousoulos (46. M. Špoljarić), Gogic (79. Loizou), Roberge – Antoniou, Kyriakou (68. Charalampous), Laifis, Artymatas, N. Ioannou – Kastanos (79. Tzionis) – Pittas (68. Kakoullis). Náhradníci:Clark, Kelly – L. Cooper, Jac. Brown, L. Ferguson, Hyam, Gilmour, McLean. Náhradníci:Panagi, A. Špoljarić – Efrem, Antoniades, Christofi, M. Ioannou, Karo. Žluté karty: 15. Armstrong, 75. Porteous 32. Kastanos, 53. Onlajny.com | online přenosy sportovních utkání, závodů a Onlajny.com | online přenosy sportovních utkání, závodů a událostí. Norsko – Španělsko 0:0. 20:45, před zápasem () (Sk. A). live na Tipsport: 3.98 ... N. Ioannou Červené karty: 90+5. Ioannou Rozhodčí: Strukan – Zobenica, Jakšić (CRO) Počet diváků: 48 195 Skupina A 25. 2023 20:45 13. Olmo84. Joselu85. Joselu Sestavy:Arrizabalaga – Carvajal, N. Fernández, Laporte, Balde – Rodri, Merino (81. Ruiz) – Olmo (67. Pino), Aspas (58. Ceballos), Gavi (58. Oyarzabal) – Morata (C) (81. Joselu). Sestavy:Nyland – Holmgren Pedersen (74. Ryerson), Strandberg, Östigaard, Meling (74. Španělsko Skotsko on-line přenosu 12/10/2023 před 2 dny — Španělsko Skotsko on-line přenosu 12/10/2023 před 17 hodinami — Španělsko přivítá na svém hřišti Skotsko. Favoritem je prvně jmenovaný ... Sestavy:Ward – Roberts, Mepham, Rodon, Ne. Williams – Ampadu, Wilson (64. Thomas), Ramsey (C) (64. Burns), Morrell (90+2. J. James) – D. James (64. Broadhead), Moore (70. Bradshaw). Náhradníci:Labrović, Grbić – Erlić, Stanišić, Vida, Barišić, Ivanušec, Oršić. Náhradníci:A. Davies, T. King – Cabango, Fox, Lockyer, O. Cooper, L. Harris. 31. Juranović 25. Ampadu Rozhodčí: Pinheiro – Jesus, Maia (POR) Počet diváků: 33 474 Skupina I Skupina I 25. 2023 18:00 56. Do. Peretz 36. Dasa (vla. ) Sestavy:O. Glazer – Dasa (C), Shlomo, Vítor, Leidner (88. Gropper) – Gloukh (79. Baribo), Lavi, Do. Peretz – Haziza (67. Kna'an), Weissman (88. Dánsko Kazachstán přenos 14 října 2023 před 23 hodinami — Dánsko Norsko - Kazachstán 3:4 Mistrovství světa v hokeji 2023 ve Sledujte online živý přenos Švédsko - Rakousko. Živé vysílání začíná .